مدیریت کیتکو

mANAGEMENT

پیام مدیرعامل

دنیای امروز، دنیای تغییر و تحول و عدم اطمینان است و در این دوره تاریخی، فناوری‌های دیجیتالی و اطلاعاتی در زندگی، کار و ارتباطات انسان‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. سازمان‌ها نیز برای اینکه در این عصر رقابت‌پذیر بمانند، باید از این فناوری‌ها به‌عنوان ابزاری برای ایجاد ارزش برای مشتریان، کارکنان و ذی‌نفعان خود استفاده کنند.
کیتکو با پیشینه سه دهه تجربه و تخصص در دل بزرگترین شرکت پیمانکاری ایران برای مشاوره، طراحی، توسعه، پشتیبانی خدمات، سیستم‌های اطلاعتی سازمانی و شبکه‌ها و زیرساخت‌های اطلاعاتی و ارتباطی تاسیس شده است. ترکیب فناوری‌های روز دنیا در کنار دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خبره کیتکو توانسته است که بتوانیم راهکارهای نوین و ابتکاری را برای حل مسائل و چالش‌های مشتریانمان و همکارانمان ارائه دهیم. ما آنچنان که در ماموریت خود نیز ذکر کرده‌ایم به دنبال آن هستیم که عنوان شرکتی پیشرو و نوآور در ارایه خدمات فناوری اطلاعات، اولین انتخاب مشتریانی می باشد که می‌خواهند خدمات و راهکارهای فناوری اطلاعات امن و یکپارچه را منطبق بر بالاترین استانداردهای بین المللی به صورت زنجیره کامل دریافت کنند.
هدف ما اینست که مشتریان ما بدون داشتن دغدغه‌های فناورانه اما با در اختیار داشتن برترین فناوری‌های دیجیتالی و اطلاعاتی به صورت کامل و یکپارچه در تمام لایه های سازمان خود، ضمن پرداختن به اهداف و ماموریت های هسته‌ی اصلی کسب و کار خود؛ بتوانند از این فناوری‌ها برای ایجاد ارزش، رشد و توسعه کسب و کار بهره‌‌مند شوند.

رضا سرخوش

مدیرعامل
شرکت فناوری اطلاعات کیسون (کیتکو)

مدیران کیتکو
REZ_5560

سعید رمضانی


معاون اجرایی مدیرعامل

REZ_5583

حسین سیدعلی


مدیر زیرساخت

REZ_5585

محمد سلیمی


مدیر سیستم‌های اطلاعاتی

REZ_5584

شهرام زرکشان


مدیر پشتیبانی

REZ_5596

کاوه محمدی


مدیر کاریابی و مناقصات

REZ_5595

سامی زمانسرایی


مدیر بازرگانی

zare

مجتبی زارعی


مدیر مالی و اداری

کیتکو – شرکت فناوری اطلاعات کیسون
سبد خرید