درباره‌ی کیتکو

شرکت فناوری اطلاعات کیسون

کیتکو یکی از شرکت‌های تخصصی گروه کیسون می‌باشد که پیش از شروع رسمی فعالیت به‌عنوان یک شرکت مستقل؛ از ابتدای دهه‌ی 1370 شمسی در قالب واحد مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت کیسون آغاز به‌کار و با دستور کار مرکز مشترک به ارائه‌ی خدمات تخصصی در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات به شرکت کیسون پرداخته است.​
کیتکو از سال 1398 به‌عنوان یک شرکت تخصصی مستقل به‌صورت رسمی ثبت و آغاز به‌کار نموده و با بیش از سه دهه تجربه در زمینه‌های مشاوره، مهندسی، اجرا و تامین راهکارهای جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات و به‌عنوان بازوی ایجاد تحول دیجیتال در بسیاری از پروژه‌های داخلی و خارجی گروه شرکت‌های کیسون، به ارائه‌ی خدمات فنی و مهندسی و خلق ارزش برای مشتریان جدید خود ادامه می‌دهد.
فعالیت و ارائه‌ی خدمت به بیش از یکصد پروژه‌ی داخلی و بین‌المللی در گروه شرکت‌های کیسون، و رضایت مشتریان از نقاط قوت و درخشان فعالیت این مجموعه بوده و اکنون خدمات خود را در قالب راهکارهای جامع در حوزه‌های مشاوره و معماری، تامین، پیاده سازی و اجرا و همچنین پشتیبانی تخصصی؛ در تمامی زنجیره‌ی ارزش فناوری اطلاعات و ارتباطات به بخش خصوصی و دولتی کشور ارائه می‌دهد.
مهمترین مزیت کیتکو ارائه‌ی یکپارچه‌ و کامل (صفر-تا-صد) تمامی خدمات عمومی و تخصصی حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و با تکیه بر دانش و تجربه‌ی تخصصی و همچنین ارتباطات پایدار خود با تامین کنندگان اصلی فناوری داخلی و بین‌المللی، به‌عنوان یک راه حل جامع، پاسخگوی تمامی نیازهای سازمان‌ها، پروژه‌ها و کسب‌و‌کار‌های کوچک، متوسط و بزرگ می‌باشد.

ماموریت

کیتکو با ارائه‌ی مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی مجموعه کامل و یکپارچه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمام لایه های سازمان مشتریان خود، این امکان را فراهم می‌کند تا فارغ از دغدغه‌های فناورانه به اهداف و ماموریت‌های هسته‌ی اصلی کسب‌و‌کار خود جامه‌ی عمل بپوشاند.

چشم انداز

کیتکو به عنوان شرکتی پیشرو و نوآور در ارائه‌ی خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، اولین انتخاب مشتریانی می‌باشد که می‌خواهند خدمات و راهکارهای فناوری اطلاعات امن و یکپارچه را منطبق بر بالاترین استانداردهای بین‌المللی به صورت زنجیره‌ی کامل دریافت کنند.

ارزش‌ها

  • رابطه‌ی بردبرد
  • ارائه‌ی یکپارچه‌ی بهترین خدمات
  • مسئولیت پذیری
  • ارتقای تجربه‌ی مشتری
  • توجه به مسیر رشد کارکنان
  • رعایت بالاترین استانداردهای حرفه‌ای و اخلاقی
  • ایجاد و حفظ اعتماد مشتری 
  • تمرکز بر ایجاد روابط بلند مدت

 

چرا کیتکو؟

مهم‌ترین مزیت رقابتی کیتکو در مقایسه با رقبا، دسترسی به مجموعه‌ی کاملی از دانش، تخصص، تجربه، روش‌های اجرایی، شرکای تجاری و پیمانکاران تکنولوژی‌های تخصصی می‌باشد. ما در کیتکو با تامین 360 درجه‌ی (صفر-تا-صد) تمامی نیاز مشتریان خود و با تجربه‌‌ی حضور موفق در بخش‌های مختلفی چون نفت‌وگاز، انرژی، معادن، راه و ساختمان، خطوط ریلی، فولاد، آب و محیط زیست و … به‌عنوان شریک تجاری قابل اعتماد، پاسخی جامع به تمامی دغدغه‌های برپایه فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی شما ارائه می‌دهیم.

ارزش پیشنهادی

تخصص:
شناخت کامل سازمان‌ها، صنایع و پروژه‌ها، و ارائه‌ی یکپارچه‌ی تمام نیازمندی‌های فنی و اجرایی در زمینه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات به‌صورت صفر تا صد تخصص شرکت کیتکو می باشد. کسب‌و‌کار‌ها با انتخاب کیتکو به‌عنوان تنها شریک تجاری خود در زمنیه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات به تمام دانش، روش‌های اجرایی و تخصص موردنیاز برای اجرای موفق طرح‌های تحول دیجیتال دسترسی خواهند داشت.
تجربه:
رزومه‌ی کاری کیتکو به‌عنوان پیمانکار جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات نشان می‌دهد که ما می توانیم تعهد کنیم تا در قالب یک شریک تجاری قابل اطمینان، تجربیات خود را از اجرای طرح‌های داخلی و خارجی در شرایط مختلف جغرافیایی، زمانی و اقتصادی برای ایجاد زنجیزه‌ای از ارزشها برای شما به کار ببندیم.
بهینه‌سازی کیفیت، زمان و هزینه:
کیتکو با در اختیار داشتن تجارب ارزشمند و دانش روز و با بهره‌برداری از فرایند‌های داخلی تحقیق و توسعه، راه حل‌های فناورانه‌ی خود را با در نظر گرفتن اصل بهینه‌سازی کیفیت و منابع و پرهیز از آزمون‌و‌خطا و اتلاف هزینه در قالب “بهترین تجربه” در همان بار اول در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

مهم‌ترین مزیت رقابتی کیتکو در مقایسه با رقبا، دسترسی به مجموعه‌ی کاملی از دانش، تخصص، تجربه، روش‌های اجرایی، شرکای تجاری و پیمانکاران تکنولوژی‌های تخصصی می‌باشد. ما در کیتکو با تامین 360 درجه‌ی (صفر-تا-صد) تمامی نیاز مشتریان خود و با تجربه‌‌ی حضور موفق در بخش‌های مختلفی چون نفت‌وگاز، انرژی، معادن، راه و ساختمان، خطوط ریلی، فولاد، آب و محیط زیست و … به‌عنوان شریک تجاری قابل اعتماد، پاسخی جامع به تمامی دغدغه‌های برپایه فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی شما ارائه می‌دهیم.

تحلیل طرح‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشاوره‌ی کسب‌وکار، مشاوره‌ی انتخاب پیمانکاران و شرکای تجاری، مدیریت و تامین منابع انسانی متخصص، مدیریت اقتصادی-عملکردی و مدیریت پیمان پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات.

معماری اطلاعات، فرایندها، سیستم‌های اطلاعاتی و زیرساخت، معماری راه‌حل‌های یکپارچه مبتنی بر فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی و طراحی راهبرد طرح‌های تحول دیجیتال سازمانی.

نقطه‌ی نهایی زنجیره‌ی تامین نیازمندی‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات نظیر خرید، واردات، لجستیک و ارائه‌ی یکپارچه‌ی هرآنچه سازمان‌ها برای راهبری عملیات فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات خود به آنها نیاز دارند.

اجرا، پیاده سازی و تحویل پروژه‌های خرد و کلان فناوری اطلاعات و ارتباطات در لایه‌های زیرساخت و سیستم‌های اطلاعاتی در قالب‌های تولید و پیاده سازی محصول اختصاصی و یا به نمایندگی و همکاری با شرکای داخلی و خارجی.

نگهداری و پشتیبانی از ساختار‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان‌ها در سطوح مدیریتی، سیستم‌های اطلاعاتی، زیرساخت، کاربران، تجهیزات و موارد مصرفی.

کیتکو – شرکت فناوری اطلاعات کیسون
سبد خرید